poniedziałek, 16 kwietnia 2012

21. Spotkanie Śląskiej Grupy Użytkowników Technologii Java - Silesia JUG

Śląska Grupa Użytkowników Technologii Java (Silesia JUG) serdecznie zaprasza wszystkich na dwudzieste pierwsze spotkanie, które odbędzie się 19.04.2012 o godzinie 18:30 na Politechnice Śląskiej w Gliwicach wydział AEI aula D!

Temat:Ścisły przewodnik po aspektach miękkich dla ekspertów IT
Prowadzący: Sławomir Sobótka

Wstęp: Pierwsza prezentacja będzie poświęcona zagadnieniom "miękkim". Tradycyjnie wplatam "miękkie" wątki w każdą swą prezentację, jednak tym razem będzie to 100% treści (i zero kodu:) Jednak doszyć szybko doprowadzimy do "ścięcia" się białka i wyszukania "twardych" konkretów - co symbolizuje gubernator na pierwszym "slajdzie":)

Autor: Programujący architekt aplikacji, trener, konsultant specjalizujący się w technologiach Java i efektywnym wykorzystaniu zdobyczy inżynierii oprogramowania.

Do jego zainteresowań należy szeroko pojęta inżynieria oprogramowania: architektury wysokowydajnych systemów webowych (w szczególności CqRS), modelowanie (w szczególności DDD), wzorce, zwinne procesy wytwórcze. Hobbystycznie interesuje się psychologią i kognitywistyką.

Entuzjasta Software Craftsmanship.

W wolnych chwilach działa w community jako: prezes Stowarzyszenia Software Engineering Professionals Polska, lider lubelskiego Java User Group, publicysta w prasie branżowej i blogger.

W naprawdę wolnych chwilach umila sobie czas przy pomocy turbo-benzynowego silnika, PS3, audiofilskiego zestawu stereo tudzież Lego (póki co:) Duplo.

Po prezentacji (1,5h) odbędzie się krótka pogawędka (15 - 30 minut).

Wstęp wolny!

Zapraszam wszystkich w imieniu Sławka i Silesia JUG

Brak komentarzy: